Stroje pro stavbu,zahradu i les.

O nás

Vážení zákazníci nabízíme Vám:
Rozsáhlý sortiment zahradní, stavební, dopravní mechanizace (produkty najdete v elektronickém obchodě ) od renomovaných výrobců. Autorizovaný prodej a servis výrobků firem Honda, Solo, CityBike, Subaru-Robin Industrial produkt. Aurorizovaný servis motorů Honda, Solo, Subaru. Pozáruční servis motorů Briggs&Stratton a Tecumseh.  Prodej na splátky.  Předvedení zboží v chodu samozřejmostí, cena včetně olejové náplně a plné palivové nádrže, doprava dle cenové kategorie. Odvoz zakoupeného zboží do vzdálenosti 30 km zdarma Při záručních opravách travních traktorů v případě oprávněných reklamací odvoz, opravu i odvoz traktoru zpět zdarma (do 30 km ). Záruční doba na všechny výrobky 2 roky, HONDA 5 let

Spolupracující importeři:

Honda Motorové stroje

Honda je jméno, pod kterým si dnes každý dokáže představit rychlý motocykl, nádherný automobil, možná ještě vůz Formule 1, ale pod tímto jménem se skrývá také špičkové technické zboží se širokou mírou použití.

Honda již od roku 1956 vyrábí přenosné elektrocentrály, motorová čerpadla, zahradní techniku od motorových křovinořezů až po špičkové zahradní traktůrky, sněhové frézy, samostatné průmyslové motory a dokonce i závěsné lodní motory a k tomu nafukovací čluny.

Neustálý technický pokrok, inovace a využití mimořádných technologií umožňuje dnes Hondě vyrábět mnoho výrobků, které svým výkonem kvalitou, životností a technickou dokonalostí zjednodušují život ldistu, a to při maximální míře ohledu k životnímu prostředí.

VARI

Český výrobce malé zahradní a komunální techniky.

SOLO

Nápad rozprašovat prostředky na ochranu rostlin stlačeným vzduchem a ne tlakovými pumpami umožnil firmě SOLO vystoupat během několika let na špičku výrobců rozprašovačů na světě. Dnes byste nenašli jediný pěstitelský obor, který by při ochraně svých ploch nepoužíval stroje SOLO.

AMI CZ s.r.o.

Profesionální stavební mechanizace.

zpět
Vaše IP adresa je: 3.92.28.84
Copyright © 2019 Malamechanizace. Powered by Zen Cart